+420 774 520 130 / info@cyklokomponenty.cz

Po-Čt: 1030-1530 / Pá: 1030-1400  (nebo individuálně) / +420 774 520 130

Váš košík obsahuje0 položek
V celkové hodnotě0,- Kč
Při platbě převodem0,- Kč

Objednat | Registrace | Přihlásit se |

Objednávkový formulář

Hlavní stránka / Objednávkový formulář

POZOR!!! Vážení zákazníci, v souvislosti se zavedením elektronické evidence tržeb jsme se rozhodli nadále nepřijímat na výdejním místě v Ostravě hotovost. Zůstává možnost uhradit objednávku převodem na účet, u stálých zákazníků pak je možná platba se sedmidenní splatností.

POZOR!!! K době odeslání, která je vždy uvedena u produktu je nutné přičíst i dobu, kterou potřebuje přepravce k doručení balíku, tak získáte přibližnou dobu doručení zásilky.

1Pečlivě překontrolujte svou objednávku dřív, než přejdete k dalšímu kroku.

2Pro usnadnění nákupu doporučujeme přihlásit se k Vašemu zákaznickému účtu, fakturační údaje budou potom předvyplněny automaticky. Přihlásit se můžete formulářem vpravo nahoře nebo na stránce přihlášení, pokud účet ještě nemáte, zaregistrujte se, prosím.

Rekapitulace objednávky

Kód Obrázek Produkt Množství Celkem bez DPH Celkem s DPH
 
Zboží bez poplatků celkem 0,- Kč 0,- Kč
Recyklační poplatky celkem 0,- Kč 0,- Kč
Autorské poplatky celkem 0,- Kč 0,- Kč
 
CELKEM (bez dopravy) 0,- Kč 0,- Kč
S DOPRAVOU A SLUŽBAMI Vyberte způsob dopravy

Způsob doručení zboží a způsob platby

Způsob doručení zboží / dopravné a balné

Způsob platby

Zvolte, prosím způsob, jakým si přejete zboží doručit. Za způsob doručení se považuje i osobní převzetí na naší prodejně. Poté, co si zvolíte zůsob doručení, objeví se zde na výběr možnosti, jak částku za zboží, a eventuálně dopravné, uhradit. Automaticky je předvyplněn způsob platby dobírkou.

Výběr způsobu platby uvádíme záměrně zvlášť. V případě doběrečného se jedná o poplatek, který si účtuje dopravce za výběr hotovosti při předání zboží a převedení na náš účet.

Doplňkové služby

Po výběru způsobu doručení se zde objeví dostupné doplňkové služby.


Kontaktní údaje

Tyto údaje budou uvedeny na faktuře/daňovém dokladu.

Příjemce zboží / doručovací adresa

Pokud se tato adresa shoduje s adresou na dokladu (vlevo), není nutné tyto údaje vyplňovat.


Dokončení

Pokud si přejete, abychom Vám v případě, že nemáme na skladě všechny Vámi požadováné produkty, zaslali postupně v několika zásilkách, zaškrtněte možnost níže.

Následující políčko zaškrtněte pouze v případě, že souhlasíte s předáním kontaktních údajů provozovateli portálu Heureka.cz společnosti Allegro Group CZ, s.r.o. Kontaktní údaje jsou poskytnuty v následujícím rozsahu: Vaše e-mailová adresa,seznam objednaných produktů za účelem hodnocení zpracování objednávky a za účelem zasílání obchodních sdělení naším elektronickým obchodem. V případě, že ponecháte pole nezaškrtnuté, nebude žádný údaj zadaný v rámci objednávkového procesu předán třetí straně.

cyklokomponenty.cz

edia.net s.r.o.

Cejl 82/58
602 00 Brno - Zábrdovice

Výdejní místo
Po-Čt 1100-1530, Pá 1100-1400
Hlavní třída 1024/53
70800 Ostrava - Poruba


tel.: +420 774 520 130
e-mail: info@cyklokomponenty.cz


IČ: 03917002
DIČ: CZ03917002


ICQ: 233-309-913

Provozovatelem internetového obchodu je edia.net s.r.o., IČ 03917002, zapsaná pod spisovou značkou C 86873 u Krajského soudu v Brně.

Všechny akce platí do odvolání nebo do vyprodání zásob a všechny obrázky u produktů jsou pouze ilustrativní. Kopírovat jakékoliv obrázky, zvukové stopy, videa, texty nebo jejich části bez písemného svolení provozovatele stránek, je přísně zakázáno.