+420 774 520 130 / info@cyklokomponenty.cz

Po-Čt: 1030-1530 / Pá: 1030-1400  (nebo individuálně) / +420 774 520 130

Váš košík obsahuje0 položek
V celkové hodnotě0,- Kč
Při platbě převodem0,- Kč

Objednat | Registrace | Přihlásit se |

Ochrana osobních údajů

Hlavní stránka / Ochrana osobních údajů

Víme, že partnerství je založené na důvěře a podle toho zacházíme s osobními údaji našich partnerů. Vy jste našimi partnery.

Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů. E-shop veškeré údaje získané od zákazníků užívá výhradně pro vnitřní potřebu za účelem uzavření smluvního vztahu a vyřízení objednávky a neposkytuje je třetím osobám. Výjimku představují externí dopravci, kterým jsou osobní údaje zákazníků předávány v minimálním rozsahu, který je nutný pro bezproblémové doručení zboží. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládá provozovatel e-shopu s jejich osobními údaji pouze a výhradně v rozsahu, který připouští zákon o ochraně osobních údajů, a to především v § 5 odst. 2 písm. b) a v § 5 odst. 6.

Data jsou uchovávána na zálohovaných serverech, které nejsou sdíleny s aplikacemi třetích osob a jsou ve vlastní správě provozovatele elektronického obchodu.

Osobní data jakož i kontakty jsou s výjimkou, kdy je zákazník/odběratel podnikatelem, z databáze 14 dní po odeslání objednávky vymazána. V případě, že máte pochbnosti o využití Vámi poskytnutých dat, máte právo na odstranění Vašich dat z databáze před uplynutím této lhůty.

Co to pro Vás znamená prakticky?

V souladu s nejnovějšími unijními předpisy jsme povinni Vás podrobně informovat, za jakým účelem využíváme Vámi poskytnutá data a jsme povinni informovat Vás o Vašich právech. Tuto povinnost jsme měli i předaplikací GDPR platného od 26.5.2018, nicméně toto nové nařízení jde v konečném důsledku hlouběji zejména co se týká Vaeho práva na informace.

Vaše osobní údaje nepoužíváme jinak, než prakticky ro odeslání objednávky. Jestli si do objednávky napíšete, že se jmenujete Hurvínek a poté si převezmete v pořádku objednávku kupříkladu na Uložence, proč ne, Vaše identita nám zůstává neznámá a prakticky se jedná o stejnou anonymitu, jako byste zboží nakoupili prostě v obchodě. Vaše skutečné údaje potřebujkeme reálně jen potud, nakolik je vyžaduje dopravce. Kupříkladu platíte-li předem převodem a balíček je poslán bez dobírky soukromým dopravcem nebo s či bez dobírky Českou poštou, lze se důvodně domnívat, že po Vás bude dopravce při předání osobní doklad vyžadovat a v případě nesouladu Vám balíček nevydá.

Dále pak výše uvedené znamená to, že Vaše data při navádění do účetního systému mažeme a v databázi e-shopu zmizí po 14 dnech od odeslání objednávky. Při komunikaci ohledně objednávky mějte proto, prosím, připraveno číslo objednávky, je možné, že na základě jména a příjmení nebudeme schopni Vaši objednávku dohledat. Pokud byste měli sebemenší podezření, že Vaše údaje z naší databáze unikly, pak nás, prosím, neprodleně kontaktujte, jsme v takových řípadech povinni okamžitě prověřit zabezpečení dat a dále pak v případě, že došlo k úniku dat, zjednat neprodleně nápravu.

Vámi poskytnuté údaje nepoužíváme pro jakoukoli formu přímého marketingu.

cyklokomponenty.cz

edia.net s.r.o.

Cejl 82/58
602 00 Brno - Zábrdovice

Výdejní místo
Po-Čt 1100-1530, Pá 1100-1400
Hlavní třída 1024/53
70800 Ostrava - Poruba


tel.: +420 774 520 130
e-mail: info@cyklokomponenty.cz


IČ: 03917002
DIČ: CZ03917002


ICQ: 233-309-913

Provozovatelem internetového obchodu je edia.net s.r.o., IČ 03917002, zapsaná pod spisovou značkou C 86873 u Krajského soudu v Brně.

Všechny akce platí do odvolání nebo do vyprodání zásob a všechny obrázky u produktů jsou pouze ilustrativní. Kopírovat jakékoliv obrázky, zvukové stopy, videa, texty nebo jejich části bez písemného svolení provozovatele stránek, je přísně zakázáno.